Ynt: biliyorum insanların sormasından bıktınız ama

asddsa

AhiskaTurku 1. nesil Soruldu üzerinde 10 Şubat 2017 Bilim.
Yorum Ekle
9 Cevaplar

Saf ırk yok demek bir saçmalık örneğin benim dedelerim Osmanlı Devletine orta asyadan en son göç etmiş Türk boyu ve bu boy diğer boylarla fazla evliliğe girmemişler.  Benim babamla annem akrabalar.  Babamın nenesi başka boydan biriyle evlendiğinden normal bir tipe bürünmüş ama annemgiller dışardan evlenmemişler hala çekik gözlüler.  ? annemgilin tarafın bayılıyorum onlara baktıkça mutlu oluyorum diyebilirim

Arkadaş sana gelince sen herhalde doğu tarafındasın baktığımıza göre aile baya karışık.  Yani melez bir insansın ama öyle tipin falan arap ve ya kürtlere benzemiyo.

1. nesil üzerinde 10 Şubat 2017 cevapladı.

Üstteki yoruma bak andam

üzerinde 10 Şubat 2017.

hesapladım %63-%70 gibi türk çıkıyorum yetmezmi ?

üzerinde 10 Şubat 2017.

Fenotipinde hafif araplık var fakat bu onu arap yapmaz. Gayet bilinçli arkadaşa benziyor. Saf ırk vardır ayrıca çinle evlenilmesi durumu saf ırka engel değil ırk bilimi bunu söyler . Saf ırk yok düşüncesi hepimizi aynı ırk yapar ilk insandan geldiğimiz için buda yanlıştır kanımca. Fakat Türklük Türkçülük için aranan şuur ve  Türklük bilincidir.

üzerinde 10 Şubat 2017.

sağol kandaşım içmi rahatlattın

üzerinde 10 Şubat 2017.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.